Іграшка дитяча брязкальце в'язане ручної роботи амігурумі Зайчик Hand Made 18 cм Молочний 300-02

Брязкальце ручної роботи Зайчик, іграшка амігурумі.
100% ручна робота
Діаметр кільця - 6 см
Загальна висота - 18 см
Нитки - 55% бавовна, 45% поліакрил
Наповнювач - холофайбер

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Брязкальце |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



