М'яка іграшка в'язана ручної роботи амігурумі Динозавр Тирекс Handmade 23 см 202-90

Динозавр Тирекс, в'язана іграшка амігурумі.
100% ручна робота.
Зріст - 23 см
Нитки - 55% бавовна, 45% поліакріл
Наповнювач - холлофайбер

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Вага | 100 г |
| Тип іграшки | Тварина |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Матеріал виготовлення | Нитки для в'язання |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 23 см |
| Стан | Нове |
| Прання | Немає |
| Діаметр | 7 см |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал | Текстиль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴



